• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 apr. 19:30VIOS (O) 35+1 - vv Sweel 35+1Sportpark De Perkenslag
    19 apr. 20:30KSC 35+1 - VIOS (O) 35+1Sportpark De Perkenslag
    19 apr. 21:00VIOS (O) 35+1 - Witteveense Boys'87 35+1Sportpark De Perkenslag
    19 apr. 21:30VKW 35+1 - VIOS (O) 35+1Sportpark De Perkenslag
    20 apr. 09:00VIOS (O) JO9-1 - SJO Dalen/DSC JO9-2Sportpark Oosterhesselen
    20 apr. 09:00VIOS (O) JO8-1 - SJO FC Coevorden JO8-3JMSportpark Oosterhesselen
    20 apr. 09:00VIOS (O) JO10-1JM - KSC JO10-1JMSportpark Oosterhesselen
    20 apr. 10:30VIOS (O) JO15-1JM - Noordscheschut JO15-1JMSportpark Oosterhesselen
    20 apr. 10:30VIOS (O) JO12-1 - SJO FC Coevorden JO12-1Sportpark Oosterhesselen
    20 apr. 10:30EHS'85 JO17-1 - VIOS (O) JO17-1Sportpark Emmerschans
    20 apr. 10:30SJO FC Coevorden JO11-1 - VIOS (O) JO11-1JMSportpark de Pampert
    21 apr. 10:00VIOS (O) 2 - Twedo 4Sportpark Oosterhesselen
    21 apr. 10:00KSC 3 - VIOS (O) 3Sportpark Schoonoord
    21 apr. 10:00Raptim 7 - VIOS (O) 4Sportpark Klinkenvlier
    21 apr. 14:00VIOS (O) 1 - Witteveense Boys'87 1Sportpark Oosterhesselen
    22 apr. 22:00VIOS (O) 1 - DOSKO 3Goorn, De (OOSTERHESSELEN)
    25 apr. 19:30VIOS (O) 2 - Raptim 4Sportpark Oosterhesselen
    28 apr. 10:00VIOS (O) 3 - KSC 3Sportpark Oosterhesselen
    28 apr. 10:00VIOS (O) 2 - VV Sleen 3Sportpark Oosterhesselen
    28 apr. 11:00Dalen 5 - VIOS (O) 4Sportpark Wachtum
    29 apr. 21:30SVBO 1 - VIOS (O) 1Meerdijk, Sporthal (EMMEN)
    4 mei. 10:30Bargeres JO17-1 - VIOS (O) JO17-1Sportpark Easy Fit Emmen
    5 mei. 10:00VIOS (O) 3 - Weerdinge 4Sportpark Oosterhesselen
    5 mei. 11:00Witteveense Boys'87 3 - VIOS (O) 4Sportpark De Roskamp
    7 mei. 20:00Weiteveense Boys 2 - VIOS (O) 2Sportpark 't Amsterdamse Veld
    10 mei. 19:30VKW 35+1 - VIOS (O) 35+1Sportpark 't Alterbarg
    10 mei. 20:00VIOS (O) 35+1 - KSC 35+1Sportpark 't Alterbarg
    10 mei. 20:30Witteveense Boys'87 35+1 - VIOS (O) 35+1Sportpark 't Alterbarg
    10 mei. 21:00VIOS (O) 35+1 - vv Sweel 35+1Sportpark 't Alterbarg
    11 mei. 09:00VIOS (O) JO10-1JM - Raptim JO10-2Sportpark Oosterhesselen
    11 mei. 09:00VIOS (O) JO9-1 - Sweel JO9-1JMSportpark Oosterhesselen
    11 mei. 09:00VIOS (O) JO8-1 - SJO NKvvProtos JO8-1JMSportpark Oosterhesselen
    11 mei. 09:00VIOS (O) JO11-1JM - SJO Dalen/DSC JO11-1JMSportpark Oosterhesselen
    11 mei. 10:30VIOS (O) JO17-1 - Bargeres JO17-1Sportpark Oosterhesselen
    11 mei. 10:30VIOS (O) JO12-1 - SJO Dalen/DSC JO12-1Sportpark Oosterhesselen
    11 mei. 13:00SJO SWB JO15-1JM - VIOS (O) JO15-1JMSportpark 't Amsterdamse Veld
    12 mei. 10:00Protos 3 - VIOS (O) 3Sportpark De Schalm
    12 mei. 10:00vv Sweel 4 - VIOS (O) 4Sportpark 't Alterbarg