• Hoofdbestuur

    Functie Naam Telefoon  Email adres
    Voorzitter Mark Duursma 0611072525 voorzitter@vios-oosterhesselen.nl
    Secretaris Mark Gubler 0653428112 secretaris@vios-oosterhesselen.nl
    Penningmeester Peter Klein 0622496636 penningmeerster@vios-oosterhesselen.nl
    Wedstrijdsecretaris Senioren Roy Kregel 0650553035 wedstrijdsecretaris@vios-oosterhesselen.nl
    Sponsoring  Roy Kregel 0650553035 sponsoring@vios-oosterhesselen.nl
    Lid Josephine Dekker 0611436483 josmardekker@gmail.com
    Lid Berry Wilting 0648099455 berrywilting@gmail.com
    Lid Wilco Eising 0654362947 wilco.eising@home.nl

    Jeugdbestuur

    Functie Naam Telefoonn Email adres
    Algemeen Arjen van der Werf 0630912533 vanderwerfarjen@gmail.com
    Coördinator JO-19 en JO-15 Richard Snijders 0653585947 r.snijders@snijders-vandijk.nl
    Coördinator JO-13 en JO-11 Marcel Bleijeleven 0611190522  
    Coördinator JO-10 en JO-9 Peter van der Loo 0637328337  
    Coördinator JO-8 en Puppy's Ineke Lugies 0628952933